1. ВАЗ-2109

2. BMW 525i

3. BMW 7

4. Lincoln Town Car

5. Volvo 940

6. Jeep Grand Cherokee

7. Mercedes G класа

8. Mitsubishi Pajero

9. Chevrolet Tahoe

10. Mercedes S 600

Веста е преземна од Russia Beyond. Целосната вест можете да ја прочитате ТУКА.