Другите тестираа

TopGear со премиерен тест на McLaren Senna

Откако пред само неколку дена британскиот производител McLaren го испорача првиот примерок на моделот Senna, познатиот авто магазин TopGear ја имаше честа за премиерен...

Другите тестираат: Arteon новата гордост на Volkswagen

Volkswagen Arteon полека, но сигурно станува новиот заштитен знак на Volkswagen. Овој седан кој е директен наследник на Volkswagen CC веднаш по премиерата минатта година...

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Синот на Михаел Шумахер потпиша со Ferrari

Синот по стапките на таткото. Мик Шумахер, синот на седумкратниот светски шампион Михаел Шумахер и официјално стана дел академијата на Ferrari. Официјализирањето на ова доаѓа...