Дома Тагови Honda Africa Twin

таг: Honda Africa Twin

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Се вработува возач на цистерна за гориво

  Најголемиот македонски градежен изведувач ГД Гранит АД Скопје објави оглас за вработување на возач на цистерна за гориво. Потребни квалификации: Средна стручна спрема Работно искуство...