Дома Тагови Motocikli

таг: motocikli

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани со овој државник остануваат да се кажуваат и по 40...