Дома Тагови Svet

таг: svet

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Се вработува возач на цистерна за гориво

  Најголемиот македонски градежен изведувач ГД Гранит АД Скопје објави оглас за вработување на возач на цистерна за гориво. Потребни квалификации: Средна стручна спрема Работно искуство...