More
  HomeВестиСаемиПогледнете ја брошурата за саемот во Париз

  Погледнете ја брошурата за саемот во Париз

  Објавено на

  На први октомври започнува саемот за автомобилизам во Париз. Еден од најпосетуваните авто саеми и оваа година ќе понуди богата програма. На овој саем ќе присуствуваат најголемите производители на автомобили, а оваа година ќе бидат претставени и неколку светски премиери. Повеќе информации околу самиот настан можете да видите на брошурата во продолжение. (Кликнете на сликичката)

  [dg new_window=”true” ids=”1701″]

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...

  Погледнете колку Skoda Octavia може да помине со 1 литар гориво (ВИДЕО)

  Екипата на Car Throttle направи невообичаен тест со цел да одговори на прашањето колку...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...