More
  HomeАуто МиксИнтересно"...Велат, никогаш не се вљубувај во Италијанка"

  “…Велат, никогаш не се вљубувај во Италијанка”

  Објавено на

  Некој ми велат, никогаш не се вљубувај во Италијанка. Премногу е темперамента и своеглава. Велат…Пази се, не си играј со оган.
  – А зошто да не? Зар не е поразумно да го послушам срцето!?
  Не само добар автомобил. Алфа Ромео создаде и одлична реклама, со одлично сценарио. Како и многу пати претходно, Италијанците покажаа дека се навистина одлични мајстори и кога станува збор за комерцијалните видеа. Доказ за тоа е и последната реклама на Алфа Ромео која се врти низ телевизиите во Македонија.
  А за тоа дали е поразумно да го послушате срцето или не, погледнете во продолжение.

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...

  И за Rolls-Royce нема криза – зголемена продажбата во 2022 година

  Короната и воената интервенција на Русија во Украина која предизвика нови економски текови се...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...