More
  HomeВестиХонда ги претстави моторите за сезоната 2017 во МотоГП (ВИДЕО)

  Хонда ги претстави моторите за сезоната 2017 во МотоГП (ВИДЕО)

  Објавено на

  Хонда официјално ги претстави моторите за сезоната 2017 во МотоГП, чиј дизајн останува речиси непроменет во однос на својот претходник.

  Хонда имаа тежок старт на предсезонските подготовки на “Сепанг” оваа недела. Проблеми со електрониката на машините на Маркес и Педроса ги оставија доста време во гаража, а силните дождови над патеката им го скратија и времето за тестовите.

  Церемонијата се одржа во Индонезија трета година по ред.

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...

  Погледнете колку Skoda Octavia може да помине со 1 литар гориво (ВИДЕО)

  Екипата на Car Throttle направи невообичаен тест со цел да одговори на прашањето колку...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...