More
  HomeОгласи за вработувањеОглас за вработување во Deluxe Auto

  Оглас за вработување во Deluxe Auto

  Објавено на

  Овластениот дистрибутиер на возилата на Skoda, Volkswagen и Seat, Делукс Ауто од Куманово има потреба од четири извршители за две работни позиции. Поради зголемување на својот тим Делукс Ауто Куманово објавува оглас за следните две работни позиции:

  • автолимар за моторни возила и
  • автоелектричар за сервисирање на моторни возила

  Потребни квалификации 

  • Претходно работно искуство како автолимар/автоелектричар
  • Завршено средно стручно образование 
  • Возачка дозвола Б-категорија 
  • Исполнителност и иницијативност 
  • Способност за тимска работа 
  • Способност за работа под притисок и во дадени рокови

  Нето платата за гореспомеатите работни позиции ќе се движи од 20.000 денари до 30.000 денари. Повеќе информации за работните места и аплицирањето можете да погледнете ТУКА.

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...

  Погледнете колку Skoda Octavia може да помине со 1 литар гориво (ВИДЕО)

  Екипата на Car Throttle направи невообичаен тест со цел да одговори на прашањето колку...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...