More
  HomeОгласи за вработувањеОглас за вработување во Van Hool

  Оглас за вработување во Van Hool

  Објавено на

  Една од најуспешната странска директна инвестиција, а воедно и компанија која оперира во Македонија, VanHool објави оглас за повеќе вработувања на 13 работни позиции и тоа:

  • ИНСТАЛАТЕРИ НА ВНАТРЕШНИ И НАДВОРЕШНИ АВТОДЕЛОВИ И СЕДИШТА
  • ЗАВАРУВАЧ/БРАВАР
  • ИНСТАЛАТЕР НА ПРОЗОРЦИ
  • ИНСПЕКТОР ЗА КВАЛИТЕТ
  • АВТОЕЛЕКТРИЧАР
  • АВТОМЕХАНИЧАР
  • ТЕХНИЧАР И ИНСТАЛАТЕР ЗА ГРЕЕЊЕ, ЛАДЕЊЕ И ВЕНТИЛАЦИЈА (HVAC)
  • СТОЛАР
  • АВТОЛАКЕР
  • АВТОЛИМАРИ/КАРОСЕРИСКИ МЕХАНИЧАРИ
  • ТЕХНИЧАР ЗА ОДРЖУВАЊЕ
  • ОПЕРАТОР ВО МАГАЦИН
  • ЗАВАРУВАЧ ЗА АЦЕТИЛЕНСКО ЗАВАРУВАЊЕ

  За најголем дел од работните позиции е доволно и ССС, а со самото вработување лицата добиваат и соодветна обука. Аплицирањето за горенаведените работни позиции можете да го направите ТУКА.

   

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...

  Погледнете колку Skoda Octavia може да помине со 1 литар гориво (ВИДЕО)

  Екипата на Car Throttle направи невообичаен тест со цел да одговори на прашањето колку...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...