More
  HomeАнкетаАнкета: Кој автомобил од сегментот на мали кросовери би го купиле?

  Анкета: Кој автомобил од сегментот на мали кросовери би го купиле?

  Објавено на

   

  Кој автомобил од сегментот на мали кросовери би го купиле?

  Citroen C3 Aircross

  Citroen C4 Cactus

  Dacia Duster

  Fiat 500X

  Ford EcoSport

  Honda HR-V

  Hyundai Kona

  Jeep Renegade

  Kia Stonic

  Mazda CX3

  Nissan Juke

  Opel Mokka

  Peugeot 2008

  Renault Captur

  Seat Arona

  Suzuki Vitara

  Останати

  Created with PollMaker

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...

  И за Rolls-Royce нема криза – зголемена продажбата во 2022 година

  Короната и воената интервенција на Русија во Украина која предизвика нови економски текови се...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...