More
  HomeОгласи за вработувањеОглас за вработување на механичари и лимари во Дени Интернационал

  Оглас за вработување на механичари и лимари во Дени Интернационал

  Објавено на

  Познатата македонска компанија Дени Интернационал има потреба од двајца извршители за две работни позиции:

  • автолимар на тешки товарни возила и
  • механичар на тешки товарни возила. 

  И за двете работни позиции е предвидена плата од 30 илјади денари, а потребно е и претходно работно искуство.

  Повеќе информации за првата работна позиција прочитајте ТУКА
  Повеќе информации за втората работна позиција прочитајте ТУКА

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...

  И за Rolls-Royce нема криза – зголемена продажбата во 2022 година

  Короната и воената интервенција на Русија во Украина која предизвика нови економски текови се...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...