More
  HomeЛајфКлубСерхио Рамос на тренинг со Фиќо (ВИДЕО)

  Серхио Рамос на тренинг со Фиќо (ВИДЕО)

  Објавено на

  Капитенот на Реал Мадрид и еден од најдобрите одбранбени фудбалери во светот, Серхио Рамос на денешниот тренинг дојде со Фиат 600 или попознато како Фиќо. Иако неговите соиграчи дојдоа со автомобили од по стотици илјади евра, сепак Рамос тоа го направи со стил. Црвено Фиќо, и трендинг аутфит Серхио Рамос го привлече вниманието на фудбалскиот свет по објавата на видеото на неговиот офиfiat 60цијален Фејсбук профил.

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...

  Погледнете колку Skoda Octavia може да помине со 1 литар гориво (ВИДЕО)

  Екипата на Car Throttle направи невообичаен тест со цел да одговори на прашањето колку...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...