More
  HomeОгласи за вработувањеОглас за вработување во М Кар

  Оглас за вработување во М Кар

  Објавено на

  Овластениот увозник на BMW и Mini за Македонија, М Кар, објавува оглас за вработување за работното место Механичар. Кандидатот треба да поседува соодветно стручно образование и познавање од механика како и основи од електрика кај моторни возила.

  Неделното работно време е од понеделник до петок додека дневното работно време изнесува 8 часа и започнува од 08:30. Огласот е отворен до 23.03.2018 година, а повеќе околу условите и аплицирањето можете да прочитате ТУКА.

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...

  Погледнете колку Skoda Octavia може да помине со 1 литар гориво (ВИДЕО)

  Екипата на Car Throttle направи невообичаен тест со цел да одговори на прашањето колку...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...