More
  HomeОгласи за вработувањеМотоцентар вработува во Прилеп и Скопје

  Мотоцентар вработува во Прилеп и Скопје

  Објавено на

  Мотоцентар застапници на неколку светски познати брендови објавија оглас за вработување на вулканизер на патнички гуми во Скопје и Прилеп.

  Потребни квалификации:

  • минимум средно образование
  • претходно работно искуство во областа (ќе се смета како предност)
  • поседување возачка дозвола Б-категорија (активен оглас)

  Крајниот рок за аплицирање е 16 март, а повеќе околу аплицрањето и условите прочитајте
  ТУКА (За Прилеп)
  ТУКА (За Скопје)

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...

  Погледнете колку Skoda Octavia може да помине со 1 литар гориво (ВИДЕО)

  Екипата на Car Throttle направи невообичаен тест со цел да одговори на прашањето колку...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...