More
  HomeОгласи за вработувањеОглас за вработување во Детоил

  Оглас за вработување во Детоил

  Објавено на

  Компанијата за трговија за трговија на мало со нафтени деривати Детоил распишува оглас за пумпаш на бензинска станиза за Скопје и Куманово. 

  Потребно ССС, познавање на работа со компјутери, основно познавање на англиски јазик, а претходното работно искуство ќе се смета за предност.

  Основни работни задачи кои ќе се извршуваат на ова работно место се: точење на гориво, отворање/затворање на смена и уредно водење на сите евиденции, наплата, водење на каса, издавање на сметки, одржување на хигиена во просторот како и прием на роба.

  Аплицирањето за овој оглас е отворено до 26 март и истото можете да го направите:
  ТУКА за Скопје
  ТУКА за Куманово

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...

  И за Rolls-Royce нема криза – зголемена продажбата во 2022 година

  Короната и воената интервенција на Русија во Украина која предизвика нови економски текови се...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...