More
  HomeВестиСаемиTop Speed репортажа од саемот за автомобили во Белград (ВИДЕО)

  Top Speed репортажа од саемот за автомобили во Белград (ВИДЕО)

  Објавено на

  Од 22 па се до 28 март во Белград се одржува најголемиот регионален саем за автомобили, мотоцикли и авто галантерија. На годинешниот саем се претставени 350 компании од 20 земји кои претставуваат повеќе од 50 автомобилски и 40 мото брендови. На штандовите на Белградскиот саем може да се најде и Ferrari GTC Lusso како и Lamborghini.
  A што се е изложено во Белград можете да погледнетте од видео репортажата на TopSpeed.

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...

  И за Rolls-Royce нема криза – зголемена продажбата во 2022 година

  Короната и воената интервенција на Русија во Украина која предизвика нови економски текови се...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...