More
  HomeОгласи за вработувањеДени Интернационал објавува оглас за вработување за две работни позиции

  Дени Интернационал објавува оглас за вработување за две работни позиции

  Објавено на

  Познатата македонска компанија Дени Интернационал има потреба од двајца извршители за две работни позиции:

  • Сметководител и
  • Возачи

  Во однос на првата работна позиција, потребни услови кои кандидатот треба да ги исполнува се: висока образование од областа на економските науки, лиценца за овластен сметководител, работно искуство во материјално и финансиско сметководство, познавање на англиски јазик и работа со компјутер и висока работна етика. Почетната месечна плата изнесува 35.000 денари.

  Повеќе информации околу огласот за оваа работна позиција прочитајте ТУКА.

  Во однос на огласот за вработување на возач со Е – категорија потребни се следните услови: возачка дозвола (Е категорија), лиценца за учество на возачите во меѓународниот сообраќај, дигитална картица, АДР картица, а предност ќе имаат кандидатите со меѓународно искуство. Повеќе информации околу огласот за оваа работна позиција прочитајте ТУКА.

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...

  Погледнете колку Skoda Octavia може да помине со 1 литар гориво (ВИДЕО)

  Екипата на Car Throttle направи невообичаен тест со цел да одговори на прашањето колку...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...