More
  HomeОгласи за вработувањеДетоил со оглас за вработување во Демир Капија

  Детоил со оглас за вработување во Демир Капија

  Објавено на

  Компанијата за трговија за трговија на мало со нафтени деривати Детоил објавува оглас за вработување за три работни позиции во Демир Капија.

  Првата работна позиција е пумпаш, а за оваа позиција потребни се следните квалификации:

  • ССС
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Познавање на работа со компјутери
  • Основно познавање на англиски јазик

  Повеќе за оваа работна позиција и аплицирањето прочитајте ТУКА.

  Втората работна позиција е предвидена за готвач, а за оваа позиција потребни се следните квалификации:

  • Минимум завршено средно образование
  • Претходно работно искуство на иста позиција ќе се смета за предност
  • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат како предност
  • Смисол за модерно декорирање

  Повеќе за оваа работна позиција и аплицирањето прочитајте ТУКА.

  Првата работна позиција е келнер, а за оваа позиција потребни се следните квалификации:

  • Минимум завршено средно образование
  • Претходно работно искуство на иста позиција ќе се смета за предност
  • Познавање на англиски јазик
  • Основно познавање на компјутер

  Повеќе за оваа работна позиција и аплицирањето прочитајте ТУКА.

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...

  Погледнете колку Skoda Octavia може да помине со 1 литар гориво (ВИДЕО)

  Екипата на Car Throttle направи невообичаен тест со цел да одговори на прашањето колку...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...