More
  HomeОгласи за вработувањеМотоцентар вработува автомеханичар/сервисер

  Мотоцентар вработува автомеханичар/сервисер

  Објавено на

  Мотоцентар, застапник на BANDAG, NOKIAN, TIP TOP и други познати светски брендови објавива оглас за вработување на автомеханичар/сервисер.

  Потребни квалификации:

  • Минимум средно образование
  • Претходно работно искуство во областа како автомеханичар ќе се смета за предност
  • Поседување возачка дозвола Б-категорија (активен возач)

  Повеќе околу условите и аплицирањето прочитајте ТУКА.

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...

  И за Rolls-Royce нема криза – зголемена продажбата во 2022 година

  Короната и воената интервенција на Русија во Украина која предизвика нови економски текови се...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...