More
  HomeОгласи за вработувањеOlympia Motors вработува - отворени се повеќе работни позиции!

  Olympia Motors вработува – отворени се повеќе работни позиции!

  Објавено на

  Olympia Motors вработува:

  1. АВТО-МЕХАНИЧАР
  • Стручно образование
  • Познавање и способност за сервисирање на возила
  • Претходно работно искуство
  1. ПОМОШНИК АВТО-МЕХАНИЧАР
  • Стручно образование

  3. СЕРВИСЕН СОВЕТНИК

  • Познавање на автомобили
  • Англиски јазик
  • Високи комуникациски вештини

   

  Пријави со назнака за кое работно место аплицирате, пратете на vrabotuvanje@olympiamotors.com.mk  најдоцна до 15.05.2018

   

  Ви благодариме,

  Olympia Motors тим

   

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...

  И за Rolls-Royce нема криза – зголемена продажбата во 2022 година

  Короната и воената интервенција на Русија во Украина која предизвика нови економски текови се...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...