More
  HomeВестиПартизанска поплавена, под вода и улиците во Аеродром

  Партизанска поплавена, под вода и улиците во Аеродром

  Објавено на

  Дождот кој предмалку падна во Скопје ги поплави најголемите сообраќајници и во целост го парализираше сообраќајот. Најкритично беше на булеварите Партизанска и Јане Сандански, а поплавени улици имаше и во Ѓорче Петров, Кисела Вода и Чаир.

  Partizanska…

  Публикувахте от Igor MC Jakimovski в 9 юни 2018 г.

  Палма, Аеродром

  Публикувахте от Mario Stojanovik Mario в 9 юни 2018 г.

  Чаир.

  Публикувахте от Maja Kondeva в 9 юни 2018 г.

  НАПОМЕНА: Видеата се преземени од Фејсбук групата “Ѕид на сообраќајниот срам”

   

   

   

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...

  И за Rolls-Royce нема криза – зголемена продажбата во 2022 година

  Короната и воената интервенција на Русија во Украина која предизвика нови економски текови се...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...