More
  HomeВестиПогледнете ја рекламата за VW Polo која е забранета во Велика Британија

  Погледнете ја рекламата за VW Polo која е забранета во Велика Британија

  Објавено на

  Британското регулаторно тело за стандарди во рекламирањето во целост ја забрани рекламата на Volkswagen Polo поради демонстрација и поттикнување на опасно однесување на патиштата. Дали со право е забранета оваа реклама можете да погледнете на видеото во продолжение и самите да процените.

  БОНУС ВИДЕО: Погледнете ја забранетата реклама на BMW xDrive

   

   

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...

  И за Rolls-Royce нема криза – зголемена продажбата во 2022 година

  Короната и воената интервенција на Русија во Украина која предизвика нови економски текови се...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...