More
  HomeВестиАвто СалониOlympia Motors Outlet - дестинацијата за вашиот следен автомобил

  Olympia Motors Outlet – дестинацијата за вашиот следен автомобил

  Објавено на

  Во потрага сте по автомобил, но при тоа постојано се среќавате со сомнителни продавачи, со автомобили со сомнителен квалитет или со автомобили без проверено минато? Тогаш дефинитивно вашата следна дестинација за вашиот следен автомобил е Olympia Motors Outlet.

  Olympia Motors Outlet е компанија со повеќегодишно искуство во продажбата и понудата на автомобили, а главната одлика е посветеноста во обезбедувањето на богата понуда на половни автомобили, со одличен квалитет и проверено потекло. При тоа треба да се напомене дека најголем дел од возилата на понудата се импортирани од земјите од ЕУ и истите се откупени од лизинг компании, а како гаранција за квалитетот сведочи и ДЕКРА сертификатите кои ги поседуваат за возилата.

  Со цел обезбедување на беспрекорен квалитет, покрај на потеклото на возилата и нивната сервисна историја, сите автомобили пред да воведат во понудата поминуваат комплетен и детален преглед. Гаранцијата која Olympia Motors Outlet ја нуди за своите возила е вистински доказ за исправноста, функционалноста и севкупниот квалитет на возилата. Всушност понудената гаранција, меѓудругото, е она со што овој продавач на т.н. “млади” половни возила го издвојува од останатите.

  Искусниот тим на Olympia Motors Outlet e во целосна служба на клиентите и со сето свое искуство и знаење, врз основа на вашите желби, потреби и буџет ќе ви помогне при изборот на вашето следно возило. Можноста за финансирање односно купување на возила преку кредит или лизинг исто така е дел од широкиот спектар на услуги кои ќе ви бидат понудени од страна на овој продавач.

  Дека клиентите се на прво место покажуваат и многуте задоволни клиенти, а доколку сакате и вие да бидете горд и задоволен сопственик на “младо” половно возило тогаш посетете ја интернет страницата www.omo.mk или посетете го продажно-изложбениот салон кој се наоѓа на Јадранска Магистрала 125 (Визбегово) и заедно со тимот на Olympia Motors Outlet одберете го следното ваше возило.

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...

  И за Rolls-Royce нема криза – зголемена продажбата во 2022 година

  Короната и воената интервенција на Русија во Украина која предизвика нови економски текови се...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...