More
  HomeВестиАвто СалониПодновете сè со автомобил под одлични услови

  Подновете сè со автомобил под одлични услови

  Објавено на

  Доколку сте во потрага по автомобил, а воедно барате половни автомобили со одличен и проверен квалитет тогаш несомнено дека е потребно да го посетите продажно-изложбениот салон на Olympia Motors Outlet.

  Покрај автомобили со ДЕКРА сертификати, одличен квалитет и проверено потекло, добивате и вистинска експертиза од продажните консултанти на Olympia Motors Outlet кои во целост ќе ви помогнат при изборот на вашиот иден автомобил.

  Она што го добивате тука, а го нема кај останатите продавачи на половни автомобили се и одличните услови за купување на автомобил. Тука пред се се мисли на финансиските услуги кои ги добивате. Финансискиот лизинг кој Olympia Motors Outlet го нуди во соработка со финансиските институции, имате можност да купите автомобил на 60 месечни рати со минимално учество од 2.000 евра.

  Покрај одличните услови за финансирање, со купувањето на вашето ново-половно возило добивате и гаранција како и помош на пат во секое време 24/7.

  Во моментов понудата на Olympia Motors Outlet е составена од над 80 возила на лагер кои можете да ги погледнете ТУКА, а доколку не можете да го најдете вашиот омилен модел тогаш тимот на ОМО може да ви понуди посредување при набавка на возило од угледни европски лизинг куќи или нарачка на младо половно возило.

   

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...

  Погледнете колку Skoda Octavia може да помине со 1 литар гориво (ВИДЕО)

  Екипата на Car Throttle направи невообичаен тест со цел да одговори на прашањето колку...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...