More
  HomeОгласи за вработувањеМакпетрол вработува автомеханичар

  Макпетрол вработува автомеханичар

  Објавено на

  Најголемиот ланец на бензински пумпи во Македонија, Макпетрол објави оглас за вработување на двајца работници на определено време од 5 месеци на работно место автомеханичар I група во Сервис за автомобили и моторцикли Хонда – Илинденска во Хонда центар во Неенергетски комерцијални дејности.

  Кандидатот треба да ги исполува следните три услови: завршено средно образование, возачка дозвола Б – категорија и работно искуство од две години.

  Висината на основната плата изнесува 23.000 денари.

  Повеќе за огласот и начинот на аплицирање прочитајте ТУКА.

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...

  И за Rolls-Royce нема криза – зголемена продажбата во 2022 година

  Короната и воената интервенција на Русија во Украина која предизвика нови економски текови се...

  СЛИЧНИ ОБЈАВИ

  Еве кои се ослободени од плаќање на патарина

  Регулирањето на патниот сообраќај со патарини е предвидено и детално опишано во Законот за...

  Новата генерација на Renault Espace доаѓа на пролет

  Се е подготвено за новата, шеста генерација од моделот Espace, соопштуваат од Renault. Ова,...

  Тајната на автомобилите на Тито (ВИДЕО)

  Јосип Броз Тито несомено е најмаркантната личност на овие простори. Бројните анегдоти, настани поврзани...