More

  Топ

  spot_img

  СОДРЖИНИ ОД КАТЕГОРИЈАТА

  Топ 10 најбрзи автомобили на светот

  1. Ferrari LaFerrari Мотор: 6.3 V12 Моќност: 800 КС Забрзување до 100 км/ч: 3 секунди Максимална брзина: 350...

  Ова се најпопуларните 10 автомобили кај фудбалерите

  Најпознатиот англиски таблоид The Sun направи список на најпопуларни десет автомобили кај фудбалерите, особено...

  ТОП 10 автомобили претставени на саемот во Пекинг

  BMW iX3 Buick Enspire Honda Everus EV Concept Hongqi E-Jing GT Jeep Grand Commander Mercedes-Benz A-Class L Mercedes-Maybach Vision Concept MG...

  Топ 10 нови автомобили претставени на саемот во Пекинг (ВИДЕО)

  Од 25 април па се до 4 мај во главниот град на Кина се...

  Најдобрите 10 автомобили за 2018 во САД (ФОТО)

  Американскиот авто магазин caranddrive ги објави најдобрите 10 автомобили за 2018 година. Врз основа...

  Најдобрите 10 Lancia автомобили (ФОТО)

  Иако Lancia е пред изумирање, сепак овој италијански бренд кој функционира во рамките на...

  Ова се најбрзите десет СУВ модели

  Популарноста на СУВ моделите од ден на ден се повеќе и повеќе се зголемува....

  Најскапите 10 автомобили во светот

  LAMBORGHINI CENTENARIO - 1.750.000 € Ова Ламборгини е најевтино на оваа листа. Но и покрај...

  “Најжешките” автомобили претставени во Париз

    10. Хонда Сивик 9. Мерседес АМГ ГТ Р 8. Инфинити КјуИкс 7. Мицубиши ГТ ПХЕВ 6. Порше Панамера 5. Ситроен Ц-Икспириенс 4. Мерседес АМГ ГТ 3. Рено Трезор 2. Ферари...

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Погледнете колку Skoda Octavia може да помине со 1 литар гориво (ВИДЕО)

  Екипата на Car Throttle направи невообичаен тест со цел да одговори на прашањето колку...

  Топ 10 факти кои не сте ги знаеле за Audi

    1. Karl Benz бил учител на основачот на Audi August Horch, основачот на Audi бил...

  Не е Босанец ако не сака Голф – зошто е тоа така?

  Не треба многу време да се вози по улиците во Босна и Херцеговина за...

  Дали Југо е навистина најлошиот автомобил во историјата?

  BBC во 2015 година и познатиот авто магазин Autotrader година подоцна го прогласуваат овој...