More
  Category

  Мотори

  MV Agusta наскоро го продолжува производството

  Италијанскиот прозивдоител на амотоцикли MV Agusta е подготвен за поново отпочнување со...

  Претставен новиот Ducati Superleggera V4 (ВИДЕО)

    Италијанскиот производител на мотоцикли Ducati кој е во сопственост на Lamborghini конечно...

  Премиерата на Aprilia RS 660 закажана за во мај

  Сериската верзија на Aprilia RS 660 својата светска премиера ќе ја има...

  Harley-Davidson го потврди новиот HD350

  Американскиот производител Harley-Davidson го објави новиот модел HD350 соопштувајќи при тоа и...

  Kawasaki објави нов тизер за моделот Z (ВИДЕО)

  На 23. октомври Kawasaki ќе ја прикаже премиерата на новиот модел Z....

  Latest posts