More
  Category

  Мото новитети

  Претставен новиот Ducati Superleggera V4 (ВИДЕО)

    Италијанскиот производител на мотоцикли Ducati кој е во сопственост на Lamborghini конечно...

  Премиерата на Aprilia RS 660 закажана за во мај

  Сериската верзија на Aprilia RS 660 својата светска премиера ќе ја има...

  Harley-Davidson го потврди новиот HD350

  Американскиот производител Harley-Davidson го објави новиот модел HD350 соопштувајќи при тоа и...

  Kawasaki објави нов тизер за моделот Z (ВИДЕО)

  На 23. октомври Kawasaki ќе ја прикаже премиерата на новиот модел Z....

  Honda ќе го оживува легендарниот C-90

  Honda ја потврди информацијата дека на претстојниот саем за автомобили и мотоцикли...

  Новиот Triumph Street Triple RS премиерно на 7. октомври

  На 7. октомври, најпознатиот британски производител на мотоцикли, Triumph ќе го претстави новиот...

  Latest posts