More
  HomeТестови

  Тестови

  spot_img

  СОДРЖИНИ ОД КАТЕГОРИЈАТА

  BMW М550i 2021 рецензија- погледнете зошто е подобро од М5 (ВИДЕО)

  Познатиот јутјубер Мат Вотсон од CarWow прави споредба на Bmw M550i(70 000 eur) vs...

  Рецензија на новата спортска лимузина Audi S8 (ВИДЕО)

  Погледнете ја рецензијата на најновата спортска лимузина Audi S8 и нејзиниот спортски луксузен интериер...

  Офроад битка на великаните Defender vs Mercedes G350 vs Wrangler (ВИДЕО)

  Погледнете ја офроад битката на великаните  Defender vs Mercedes G350 vs Wrangler каде што...

  Новиот зголемен Jeep Grand Cherokee L 2021 (ВИДЕО)

  Погледнете ja рецензијата на  новиот зголемен Jeep Grand Cherokee L во ново издание во...

  Другите тестираат – Porsche Taycan Turbo S (ВИДЕО)

  Taycan е првиот целосно електричен автомобил на Porsche. Поради самиот тој факт, но и...

  Другите тестираат: Skoda Scala – повеќе простор, подобар дизајн, подобри перформанси

  Skoda Scala е моделот на кој чешкиот производител работеше долго време. Амбициите се да...

  BMW 3 Gran Turismo – моќен дизел, многу опрема и одлични перформанси

  Тимот на АутоКлуб при посетата на Olympia Motors Outlet центарот во Скопје имаше можност...

  Mercedes C Class – неприкосновен во својата класа

  Тимот на АутоКлуб при посетата на Olympia Motors Outlet центарот во Скопје имаше можност...

  Другите тестираат: Arteon новата гордост на Volkswagen

  Volkswagen Arteon полека, но сигурно станува новиот заштитен знак на Volkswagen. Овој седан кој е...

  TopGear со премиерен тест на McLaren Senna

  Откако пред само неколку дена британскиот производител McLaren го испорача првиот примерок на моделот...

  Audi A3 од 2013 – економичен, простран, удобен…

  Тимот на АутоКлуб при посетата на Olympia Motors Outlet центарот во Скопје да се...

  Другите тестираат: 4C едноставно ве остава без здив

  Не сите имаат можност да го тестираат 4C моделот на Alfa Romeo, oсобено не...

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Зошто НАТО ја бомбардираше фабриката на Застава?

  Во ексклузивното интервју кое го спроведе АутоКлуб со господинот Тома Савиќ, поранешниот директор на...

  Погребани заедно со СССР: Напуштени проекти на советски автомобили

  Russia Beyond на македонси, објави интересна статија поврзана со развојот на автомобилите во поранешниот...

  Видео за сите љубители на Bburago количките од 90-те

  Малите метални колички кои ги произведува Bburago веќе со децении се симбол на секое...

  Погледнете колку Skoda Octavia може да помине со 1 литар гориво (ВИДЕО)

  Екипата на Car Throttle направи невообичаен тест со цел да одговори на прашањето колку...