More
  HomeТестовиДругите тестираа

  Другите тестираа

  spot_img

  СОДРЖИНИ ОД КАТЕГОРИЈАТА

  BMW М550i 2021 рецензија- погледнете зошто е подобро од М5 (ВИДЕО)

  Познатиот јутјубер Мат Вотсон од CarWow прави споредба на Bmw M550i(70 000 eur) vs...

  Рецензија на новата спортска лимузина Audi S8 (ВИДЕО)

  Погледнете ја рецензијата на најновата спортска лимузина Audi S8 и нејзиниот спортски луксузен интериер...

  Новиот зголемен Jeep Grand Cherokee L 2021 (ВИДЕО)

  Погледнете ja рецензијата на  новиот зголемен Jeep Grand Cherokee L во ново издание во...

  Другите тестираат – Porsche Taycan Turbo S (ВИДЕО)

  Taycan е првиот целосно електричен автомобил на Porsche. Поради самиот тој факт, но и...

  Другите тестираат: Skoda Scala – повеќе простор, подобар дизајн, подобри перформанси

  Skoda Scala е моделот на кој чешкиот производител работеше долго време. Амбициите се да...

  Другите тестираат: Arteon новата гордост на Volkswagen

  Volkswagen Arteon полека, но сигурно станува новиот заштитен знак на Volkswagen. Овој седан кој е...

  TopGear со премиерен тест на McLaren Senna

  Откако пред само неколку дена британскиот производител McLaren го испорача првиот примерок на моделот...

  Другите тестираат: 4C едноставно ве остава без здив

  Не сите имаат можност да го тестираат 4C моделот на Alfa Romeo, oсобено не...

  Другите тестираа: BMW 430i (ВИДЕО)

    https://www.youtube.com/watch?v=A36l-dF4vj8

  Видео тест: Lamborghini Urus

  Lamborghini Urus е еден од најпопуларните ултра луксузни SUV возила на италијанскиот бренд. Urus,...

  Toyota Auris – први тестови

  На саемот во Женева кој се одржа во март годинава вистинска атракција беше новиот...

  Car Buyer ја тестираше Киа Ниро: Конкуренцијата има зошто да се плаши (ВИДЕО)

  Ниро е најновиот модел на Киа. Овој автомобил кој спаѓа во сегментот на субкомпактни...

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Погледнете колку Skoda Octavia може да помине со 1 литар гориво (ВИДЕО)

  Екипата на Car Throttle направи невообичаен тест со цел да одговори на прашањето колку...

  Топ 10 факти кои не сте ги знаеле за Audi

    1. Karl Benz бил учител на основачот на Audi August Horch, основачот на Audi бил...

  Не е Босанец ако не сака Голф – зошто е тоа така?

  Не треба многу време да се вози по улиците во Босна и Херцеговина за...

  Дали Југо е навистина најлошиот автомобил во историјата?

  BBC во 2015 година и познатиот авто магазин Autotrader година подоцна го прогласуваат овој...