More
  Category

  Вести

  Ferrari ги повлекува сите автомобили продадени во САД

  Кој тоа кажа дека и производители како Ferrari не прават грешки при...

  Регулаторна ги објави новите цени на горивата

  На денешната седница на Регулаторната комисија за енергетика и водни ресурси беа...

  Над 200 санкционирани возачи во текот на вчерашниот ден

  Министерството за внатрешни работи информираше дека во текот на вчерашниот ден се...

  Општина Карпош воведува зонско паркирање

  На вчерашната седница на Советот на Општина Карпош се изгласа одлука за воведување...

  Нов рекорд! Возел со 221 км/ч во тетовско

  Министерството за Внатрешни работи објави фотографија од радарот направена при синоќешната контрола...

  BMW М550i 2021 рецензија- погледнете зошто е подобро од М5 (ВИДЕО)

  Познатиот јутјубер Мат Вотсон од CarWow прави споредба на Bmw M550i(70 000...

  Latest posts