Авто Салони

Новата Skoda Scala со почетна цена од 14.560 евра

Моделот Scala веќе е дел од понудата на Skoda во Македонија. Премиерата се одржа пред неколку недели, а купувачите во Македонија веќе имаат можност...

Подновете сè со автомобил под одлични услови

Доколку сте во потрага по автомобил, а воедно барате половни автомобили со одличен и проверен квалитет тогаш несомнено дека е потребно да го посетите...

Olympia Motors Outlet – центар за товарни возила

На вашиот бизнис му е потребно товарно возило? Сакате да го обновите возниот парк на вашиот бизнис? Тогаш Olympia Motors Outlet е вистинското место...

Olympia Motors Outlet – дестинацијата за вашиот следен автомобил

Во потрага сте по автомобил, но при тоа постојано се среќавате со сомнителни продавачи, со автомобили со сомнителен квалитет или со автомобили без проверено...

ЕДНА ГОДИНА успешна приказна Olympia Motors Outlet ОМО

Денес во пријатна и опуштена атмосфера, Olympia Motors Outlet го одбележа својот прв роденден со своите клиенти, пријатели и соработници, за постигнатиот успех, задоволните...

Suzuki организираше Test Drive Day

Вчера официјалниот застапник на возилата и мотоциклите од брендот на Suzuki, Миркат, организираше Suzuki Test Drive Day. На овој настан кој се одржа во...

Suzuki со Test Drive Day

Сузуки Македонија утре со почеток од 11 часот организира невообичаен Test Drive Day. Имено, посетителите на овој настан кој се организира во салонот на...

Новата Škoda Fabia со 1.000 евра попуст!

Одлична понуда од Порше Македонија. Никогаш подостапна од сега, новата Škoda Fabia може да биде ваша со почетен попуст од 1000 евра. Во соработка со...

Нов увозник за Јагуар и Ленд Ровер за Македонија

Јагуар и Ленд Ровер повторно се достапни на македонскиот пазар. Најзаслужен за тоа е Аутомобили Гроуп кој е нов, официјален увозник и дистрибутер на...

Џулија пристигна во Македонија со почетна цена од 39.000 евра

Долго очекуваната Алфа Ромео Џулија пристигна и во Македонија. Новиот член на семејството на Алфа Ромео е достапен во продажно-изложбените салони на Аутомобиле СК,...

Во ноември официјалното претставување на првиот СУВ на Алфа Ромео

Алфа Ромео својот прв СУВ и официјално ќе го претстави на претстојниот саем во Лос Анџелес кој ќе се одржи од 15ти до 18ти...

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Нов рекорд! Возел со 221 км/ч во тетовско

Министерството за Внатрешни работи објави фотографија од радарот направена при синоќешната контрола во Тетовско. При тоа утврдено е дека еден од автомобилите возел со...