More
  Category

  Саеми

  Alfa Romeo подготвува изненадување за во Женева (ВИДЕО)

  Alfa Romeo преку тизер видео најави изненадување за сите љубители на овој...

  На 12. октомври започнува саемот за автомобили во Софија

  Од 122. па се до 20. октомври во Интер Експо центарот во...

  Во октомври јубилејниот 10. “Ауто Мото Фест 2019” во Ниш

  Од 4. до 6. октомври во спортската сала "Чаир" во Ниш, ќе...

  Ангела Меркел го посети штандот на Opel во Франкфурт

  Германската канцеларка Ангела Меркел го посети саемот за автомобили во Франкфурт, а...

  Latest posts